Odborný technik(-čka)/ laborant(-ka)

30. 01. 2023

Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1999 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a se Stanovami AV ČR výběrové řízení na místo

Odborného technika(-čky) / laboranta(-ky) v Laboratoři strukturní biologie.

Náplň práce:

  • zajištění chodu laboratoře
  • účast na řešení výzkumných projektů
  • práce s buněčnými kulturami zaměřená na metody molekulární biologie, purifikace proteinů a biochemická stanovení
  • vedení záznamů a dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (popřípadě SŠ s praxí) v biologickém nebo chemickém oboru
  • zájem učit se nové metody a techniky práce
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost komunikace v angličtině

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (po domluvě je možný i zkrácený úvazek)
  • práci v mezinárodním kolektivu
  • pracovní zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje ve špičkovém vědeckém centru
  • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
  • více informací o laboratoři a Biotechnologickém ústavu na webovských stránkách: ibt.cas.cz; http://lsb.avcr.cz/

Místo výkonu práce: Vestec, Praha – západ

Předpokládaný nástup: nástup možný ihned

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na e-mail: hr@ibt.cas.cz.

Uzávěrka přijímání přihlášek: 28.2.2023

Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete na webové stránce: